Lale Devri - Image 352 of 402

« Previous PhotoNext Photo »
Serenay Sarikaya - Lale Devri
« Previous PhotoNext Photo »
Posted by: gzd_d
Image dimensions: 454 pixels by 306 pixels

Post a Comment

Your name
  Comment
Your email

This will not appear on the site
Your website

Link to your website (optional)

DISCLAIMER: You are solely responsible for the comments and other content that you post. LucyWho.com accepts no responsibility whatsoever in connection with or arising from such content.
posted by alande
toprake you very beatiful very very good
posted 1 year ago
posted by dorentinma
krejt mir po toprakja qe ska dal ma mir se e kish prish foton krejt krejt mir veq me jeshimen qok gyzel i love jeshimmmm sevi severjummmmmmmmmm
posted 2 years ago
posted by lauresa
jeshimi me e mera i love..........somaq jeshim je ma e mira qe egsiston apo jo e ke ndreq krejt foton une kisha dasht qe ti me ardh ne Kosov dhe me te taku i love......somaq jeshim
posted 2 years ago
posted by shkurta podvorica
te dua toprakk zemer te komm(l)
posted 2 years ago
posted by shkurta podvorica
ne kett footto veteem toprakjaa poo mungonn se me qenn toprakjaa krejtt fotonn kish jehshuu e jeshimii krejtt fotonn e ka prissh toprakja ma e mira ne bott se jeshimii di kurr shtrigg te duuuaaa toprakk me gjithh shpirtt se ma e bukra ne bott
posted 2 years ago
posted by sabina monda
pershendetje jeshim je dal shum e fort ne tanat fotot je shum e mir ti dhe qenari edhe topraki jeni ma te miret ok ok ju e jeshoni serin ju dua qok qok qok sini se vjyrem
posted 2 years ago
posted by rajmonda
oj jeshim je shum e mir vallahi po te gjith te mir po ti qenari dhe topraki jeni ma te miret edhe zymryt sulltanesha jem ju dua shum rajmonda kurtishi qok sini se vjyrem qok qok qok mpuq tanve qok
posted 2 years ago
posted by florent
jeshim je ma e mira por je edhe e zgjut jo si toprakja ket lop gentjan nuk pot njo po hallall tkoft a
posted 2 years ago
posted by gentian
kush se do jeshimen ma hsnkt mutin um falni qe po shprena kshtu qenari dhe jeshimja jan per njani tjetrin o njerz toprake lopa hahahaha
posted 2 years ago
posted by lola
qenar je shum i mir shum i bukur teper elegant je sidemos topraki osht ma e buku
posted 2 years ago
posted by blerta
toprakja esht ma emira dhe qenari jeshi esht shtrig
posted 2 years ago
posted by mire
qenar je shum i mir shum i bukur teper elegant je sidemos topraki osht ma e bukur se jeshimi jeshimi pe prish filmin krejt hmm ishalla qenari me topraken bashkohen se nuk po kqyret filmi hiq pa keta dy qe nuk jam pajtushem hmmm
posted 2 years ago
posted by verona
shum keq jeni dal veq qenari ma i mir kua toprakja ja kan inati e se kan qit ne foto te duaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa shum toprak qenar ju dua shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm te dyveeeeeeee
posted 2 years ago
posted by dona
o shum mir kan dal veq topraki po mungon se jav kish kalu tanve:{'
posted 2 years ago
posted by ellvira
shum bukur qenar dhe lale po ashtu edhe jeshimi mir qe eshte vetem kjo familje sepse toprak e prish te tere fotografin urime jeshim te dua
posted 2 years ago
posted by arjeta
ja walla tish kan edhe topraki ja ki jeshuu foton ani ma jeshim sa inati ja kom veq te qajo foto e para pom pelqen se ktu hiq hiq hiqqqqqqq ju du lale qenar edhe toprak qok gyzel
posted 2 years ago
posted by nilaaa
shum bukur lale por tish kan topraki edhe qenari tuj u martu ikan mamir toprak qenar ju dua shummmmmmmmmmmm ♥♥♥
posted 2 years ago
posted by juvenilja
jeni shum te bukur te gjith por me te bukur ky QIFTI ♥
posted 2 years ago
posted by lela
o shum mir a ma veq topraki po mungon shum keq tish ka a ja ja kish jeshu fotun tanve se aja a si engjull naten e ba drit hahhha e bukur shum
posted 2 years ago
posted by nita
qenar je shum i bukur po ashtu edhe lalja por si ka vdekur lalja spo kqyret filmi po topraki pe jeshon
posted 2 years ago
posted by arjeta
po bre shum i mir qenari qiki jeme te dua shummmmmmmmmmmmmmmmm ti je shum zerioz hahaha te dua nime si u dek lala nuk po kqyret po edhe topraki pe jeshon filmin apo jo hahha
posted 2 years ago
posted by alketa zariqi
i arzum tju shprh serisi lale kopek daha eglendim ve sri mir de oynadi daha iyi ve seri actor bir yerivardir arzu kosova alketa am from Qenar ve Toprak ve Lale
posted 2 years ago
posted by djellzza
shumm bukur koki dal qenari veq me pa kon topraki idal ma mir se jeshimi
posted 2 years ago
posted by tona
qenar toprak jeni shume te mir
posted 2 years ago
posted by nazmije
shum te bukur jini valla ju dua shummmm topraken qenarin edhe jeshimmm ju dua shumm e shummm
posted 2 years ago
posted by rolanda
shum bukur koki dal qenar dhe lale qok gyzel
posted 2 years ago
posted by lale
o sa bukur o qenar loqki jem te du shumm
posted 2 years ago
posted by figona
o zot po e mir lalja edhe qenari veq me jeshimen skaaa
posted 2 years ago
posted by ariana
Jeshim eshhte nje budallaqe dhe nuk e ler qenarin te qet edhe e di se jeshimen e ka grua pernjemend por a ske gjet ma te mir ah.QENAR TE DUA SHUMMMMMMM.(l)(l)(l)
posted 2 years ago
posted by binaa
shum bukur por si ka vdek lalja hiqq nuk esht tu mu kqyr po edh me tupraken mir edh jeshimi si loqk
posted 2 years ago
posted by sinaver
shum vukur pasni dal ne foto ama si ka dek lale nuk po kqyret filmi po apet na pe kqerum
posted 2 years ago
posted by elmedina
jeni shum te mir te gjith por veq toprakes ma e mira osht ajo e du shum i ka veprat shum te mira osht e urt
posted 3 years ago
posted by leonita
veri good femiy i love jeshim qenar end lale
posted 3 years agoOur Website Community
Whos Dated Who
 • Celebrity dating gossip
 • Celebrity couples
 • Celebrity babies
Lucy Who
 • Celebrity profiles
 • Filmographies and TV show credits
 • Magazine covers
 • Quotes and trivia
 • Discographies and lyrics
Fan Pix
 • Entertainment pictures
 • Films and television shows
 • Bands and solo artists
 • Famous people
All Star Pics
 • Celebrity photos
 • Movie stills and posters
 • TV show images
 • Bands and musicians
 • Partner with Wallpaper